Ota yhteyttä!

AX-Design Oy

Osoite: Pukkilantie 16, 07600 Myrskylä | Sähköposti: info@ax-design.fi

Tutustu tietosuojaselosteeseen >>

Myynti ja työnjohto

joonas-kauppinen-ax-design

Joonas Kauppinen

toimitusjohtaja, projektimyynti
040 6615 676
joonas.kauppinen@ax-design.fi

jukka-saari

Jukka Saari

projekti- ja kalustemyynti
044 9757 204
jukka.saari@ax-design.fi

jussi-sokura-ax-design

Jussi Sokura 

työpäällikkö, asennus
040 163 5553
jussi.sokura@ax-design.fi

saku-ax-design

Saku Vilén  

työpäällikkö, tuotanto
045 864 4866
saku.vilen@ax-design.fi

Suunnittelu, talous ja varastonhallinta

vaino-komulainen-ax-design

Väinö Komulainen

projektisuunnittelija
044 242 8174
vaino.komulainen@ax-design.fi

jani-pirhonen-ax-design-2

Jani Pirhonen

suunnittelija
 0400 619 506
jani.pirhonen@ax-design.fi

linnea-heino-harju-ax-design

Linnea Heino-Harju

talousassistentti
044 332 6578
linnea.heino-harju@ax-design.fi

petra-sokura.

Petra Sokura

varastonhallinta
041 805 9047
petra.sokura@ax-design.fi

AX-Design Oy

Kalusteita, joista puhutaan vielä!

Osoite: Pukkilantie 16, 07600 Myrskylä | Sähköposti: info@ax-design.fi